Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko compensator voor het aanpassen van de minimum belasting | 891905
Artikelnummer: 891905 Type: LD-COMPENSATOR EAN: 8716643070639

Lumiko compensator voor het aanpassen van de minimum belasting | 891905
Artikelnummer: 891905 | Type: LD-COMPENSATOR | EAN: 8716643070639
Compensator voor overbrugging van belasting of aanpassen van de minimum belasting van een LED dimmer. Afhankelijk van de gebruikte verlichting kan het voorkomen dat deze na uitschakeling zacht blijft nagloeien of dat het licht op een laag dimniveau instabiel is of flikkert. De Lumiko compensator lost het meerendeel van deze problemen op zodat je van je verlichting kunt genieten zonder nagloei of flikkering.
Gebruik de Glow stop (891910) voor het verhelpen van nagloei achter een driver.
- 25x20x10mm
- Voorkom nagloei of flikkering
- Plaats parallel over de dimmeruitgang en nul
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Accessoires |
| Type toebehoren/onderdelen | Accessoire |
| Kleur | Wit |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. doorsnede | 1.5 mm² |
| Kabellengte | 12 cm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte/diepte | 21 mm |
| Lengte | 25 mm |




