Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led dimmer voor klein vermogen fase afsnijding 1-100W | 891038
Artikelnummer: 891038 Type: DIM-PAF-1-100 EAN: 8716643067387

Lumiko Led dimmer voor klein vermogen fase afsnijding 1-100W | 891038
Artikelnummer: 891038 | Type: DIM-PAF-1-100 | EAN: 8716643067387
Universele LED dimmer voor klein vermogen. Deze led dimmer biedt bij het gebruik van lichtere belastingen tot 100W en een lager aantal lichtbronnen of drivers (maximaal 10 stuks) uitkomst. De dimmer is af te dekken met alle bekende merken afdekmateriaal, een 6mm as-adapter wordt standaard meegeleverd.
Ook beschikbaar in voordeelverpakking (4+1 gratis) 891038-AP
- Max. 120VA led
- DEKRA keur
- Geen nuldraad benodigd
- Faseafsnijding voor geruisloos dimmen
- Combineer met één of meerdere wisselschakelaars
- Minimum dimniveau instelbaar om flikkeren op laag niveau te voorkomen
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 1 - 100 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Max. aantal drivers - fase afsnijding | 10 st |
| Max. aantal retrofit led lichtbronnen | 10 st |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Aslengte | 10 mm |
| Asdiameter | Universeel voor 4 en 6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Nom. belasting inductiestroom | 1 - 120 VA |
| Nom. belasting capaciteitsvermogen | 1 - 120 VA |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Lengte | 71 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 23 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 25 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 100 W |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Afdekkingen | Universeel naar eigen keuze |
| Voedingssysteem | Netspanning |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Type dimming | Fase afsnijding |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dimmer |





