Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Pulsdimmer inbouw Bikkel G3 200W LED | 890300
Artikelnummer: 890300 Type: BIKKEL LED 200 EAN: 8716643063143

Lumiko Pulsdimmer inbouw Bikkel G3 200W LED | 890300
Artikelnummer: 890300 | Type: BIKKEL LED 200 | EAN: 8716643063143
***VERNIEUWD MODEL***
De Bikkel G3 is een intelligente, zeer compacte LED inbouwdimmer met uitgebreide bedieningsopties. Door het compacte formaat kan hij eenvoudig ingebouwd worden in een inbouwdoos of armatuur. Bediening kan door koppeling met één of meerdere pulsschakelaars. De software in de module analyseert de aangesloten belasting en past de dimcurve hier op aan, ook bij aanpassing van de minimale en maximale waarde wordt de dimcurve hierop aangepast voor een optimale dimervaring.
- Tot 200W LED
- Slechts 30x27x11mm
- Bedien door middel van pulsschakelaar(s)
- Ook uit te breiden met druk/draai dimmer en of touchsensor
- Minimale en maximale waarde instelbaar
- Vele extra functies zoals vakantiestand, fading en inschakelbooster
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding Instellen functies

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Inbouwmodule |
| Samenstelling | Tussenstekker |
| Bedieningswijze | Druktoets |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 0 - 200 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bevestigingswijze | Accessoire |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| Halogeenvrij | |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Nom. belasting capaciteitsvermogen | 0 - 225 VA |
| Aansluitwijze | Accessoire |
| Lengte | 30 mm |
| Breedte | 11 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Afdekkingen | Niet van toepassing |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Draadloos | |
| Voedingssysteem | Netspanning |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Opgenomen vermogen | 0.28 W |
| Type dimming | Fase afsnijding |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dimmer |





