Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Inbouw dimmer Bluetooth fase afsnijding 1-200W Lumiko Easy | 890200
Artikelnummer: 890200 Type: IB-D-PAF-BT-P200-LE EAN: 8716643070295

Lumiko Inbouw dimmer Bluetooth fase afsnijding 1-200W Lumiko Easy | 890200
Artikelnummer: 890200 | Type: IB-D-PAF-BT-P200-LE | EAN: 8716643070295
Lumiko Easy inbouwdimmer voor het dimmen tot 200W LED. Deze dimmer is draadloos te bedienen met andere producten uit de Lumiko Easy collectie. Optioneel is de dimmer uit te breiden met een pulsschakelaar waardoor hij ook bedraad bediend kan worden.
Het Lumiko Easy programma bestaat uit verschillende modules welke onderling draadloos verbonden kunnen worden. De onderdelen vormen onderling een mesh netwerk waarin signalen van de ene naar de andere module worden doorgegeven, hierdoor ontstaat een stabiele dekking.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Inbouwmodule |
| Samenstelling | Basiselement |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Bevestigingswijze | Accessoire |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 20.3 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Afdekkingen | Niet van toepassing |
| Draadloos | |
| Voedingssysteem | Netspanning |
| Type dimming | Fase afsnijding |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dimmer |
