Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko DINrail houder tbv Lumiko inbouwmodules, geschikt voor 35mm DINrail | 890010
Artikelnummer: 890010 Type: DR-IBH-ZW EAN: 8716643076754

Lumiko DINrail houder tbv Lumiko inbouwmodules, geschikt voor 35mm DINrail | 890010
Artikelnummer: 890010 | Type: DR-IBH-ZW | EAN: 8716643076754
DINrail houder tbv Lumiko inbouwmodules
Kunststof module om inbouwmodules aan een DINrail te bevestigen. Geschikt voor 35mm DINrail.
- Compact formaat
- Met antenne bevestiging
- Voorzien van installatie openingen
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Accessoires |
| Type toebehoren/onderdelen | Montagetoebehoren |
| Toebehoren | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Onderdeel | |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Lengte | 58 mm |



