Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Inbouw schakelaar Zigbee, 1-200W LED, puls/ draadloos | 890107
Artikelnummer: 890107 Type: IB-SCHAK-ZG-P400 EAN: 8716643070332

Lumiko Inbouw schakelaar Zigbee, 1-200W LED, puls/ draadloos | 890107
Artikelnummer: 890107 | Type: IB-SCHAK-ZG-P400 | EAN: 8716643070332
Deze slimme 400W (200W Led) schakelaar is draadloos te bedienen d.m.v. Zigbee of handmatig met een pulsdrukker. Het schakelrelais kan bediend worden via het zigbee protocol en daarmee gekoppeld worden aan universele zigbeegateways zoals HUE of KlikAanKlikUit. Ook kan deze schakelmodule via Touchlink rechtstreeks aan andere Zigbee componenten worden gekoppeld zonder gebruik te maken van een bridge.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Inbouwmodule |
| Protocol | Zigbee |
| Type connector | Elektronische lichtregelaar |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 20.3 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Aantal kanalen | 1 |
| Temperatuurbereik | -20 - 45 °C |
| Besturingswijze | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Type voeding | AC |
| Met montageplaat | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Type component | Schakelaar |
