Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko schakelmodule inbouw 200W LED 1CH Lumiko Easy | 860718
Artikelnummer: 860718 Type: IB-SCHAK-1CH-200-LE EAN: 8716643076266

Lumiko schakelmodule inbouw 200W LED 1CH Lumiko Easy | 860718
Artikelnummer: 860718 | Type: IB-SCHAK-1CH-200-LE | EAN: 8716643076266
Inbouw schakelmodule Lumiko Easy
Eenvoudig in te bouwen schakelmodule. Deze module is gemakkelijk te koppelen in een Lumiko Easy netwerk. Door het kleine formaat is hij in te bouwen in inbouwdoos of in bijvoorbeeld de voet van een armatuur.
- 200W LED
- Draadloos te bedienen
- Ook met pulsschakelaar te koppelen
- Ook te gebruiken als signaalversterker
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Inbouwmodule |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Type connector | Accessoire |
| Breedte | 45.5 mm |
| Hoogte | 20.3 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Aantal kanalen | 1 |
| Temperatuurbereik | -20 - 45 °C |
| Besturingswijze | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Type voeding | AC |
| Met montageplaat | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Type component | Schakelaar |
