Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Signal versterker Lumiko Easy | 860686
Artikelnummer: 860686 Type: REPEATER-LE EAN: 8716643076402

Lumiko Signal versterker Lumiko Easy | 860686
Artikelnummer: 860686 | Type: REPEATER-LE | EAN: 8716643076402
Signal versterker Lumiko Easy
Valt er een gat in het signaal tussen verschillende Lumiko Easy onderdelen? Met de signaalversterker is dit eenvoudig op te lossen. Plaats de signaalversterker in een USB poort (enkel voor de voeding) en het bereik wordt met 30 meter vergroot (open veld).
Tip; wanneer er geen mogelijkheid is voor het plaatsen van de USB signaalversterker, omdat er geen USB poort beschikbaar is bij gebruik buiten, dan is het ook mogelijk om een inbouw schakelmodule in te bouwen in bijvoorbeeld een waterdichte inbouwdoos of achter een WCD.
- Compact model
- USB voeding
- Geen verdere installatie of programmering benodigd
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Protocol | Lumiko Easy |
| Type connector | Signaalversterker |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Ingangsspanning | 5 - 5 V |
| Aantal kanalen | 1 |
| Besturingswijze | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Type voeding | DC |
| Met montageplaat | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | |
| Type component | Repeater |