Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Druk/draai/tast encoder tbv Bikkel G3, inclusief montageplaat | 891310
Artikelnummer: 890310 Type: D-ENC-BG3+MP EAN: 8716643079588

Lumiko Druk/draai/tast encoder tbv Bikkel G3, inclusief montageplaat | 891310
Artikelnummer: 890310 | Type: D-ENC-BG3+MP | EAN: 8716643079588
Digitale encoder voor koppeling met de Bikkel G3.
Koppel de encoder aan de Bikkel G3 om deze ook als druk/draaimmer te bedienen. De dimknop kan gecombineerd worden met één of twee touchsensoren en/of pulsschakelaars. De encoder wordt geleverd inclusief montageplaat voor op een elektradoos. De plaat is universeel en kan ook toegepast worden met twee encoders (890315) en twee Bikkels (890300) om er zo een duo dimmer van te maken. De maatvoering is universeel waardoor hij passend is voor alle gangbare merken afdekmateriaal voor zowel enkel als duo. Uniek aan deze encoder is dat er zowel gedimd kan worden door te draaien als door de knop ingedrukt te houden.
- Druk/draai encoder
- Slechts 11mm inbouwdiepte
- Zowel druk/draai als tast bediening
- Universele montageplaat voor enkel of duodim
- Gebruik alleen in combinatie met de Bikkel G3
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Samenstelling | Accessoire |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Type belasting | Accessoire |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Aslengte | 10 mm |
| Asdiameter | Universeel voor 4 en 6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Zilver |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Halogeenvrij | |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Aderdoorsnede | 0.5 - 1.5 mm² |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 12 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Afdekkingen | Universeel naar eigen keuze |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Draadloos | |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dim controller |

