Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Druk/draai/tast encoder tbv Bikkel G3 | 890315
Artikelnummer: 890315 Type: D-ENC-BG3 EAN: 8716643079656

Lumiko Druk/draai/tast encoder tbv Bikkel G3 | 890315
Artikelnummer: 890315 | Type: D-ENC-BG3 | EAN: 8716643079656
Digitale encoder voor koppeling met de Bikkel G3.
Koppel de encoder aan de Bikkel G3 om deze ook als druk/draaimmer te bedienen. Deze encoder wordt geleverd zonder montageplaat en kan los ingebouwd worden of gecombineerd worden met de 890310 om zo een duo dimmer te maken in combinatie met twee Bikkel G3 dimmers (890300). De dimknop kan gecombineerd worden met één of twee touchsensoren en/of pulsschakelaars. Uniek aan deze encoder is dat er zowel gedimd kan worden door te draaien als door de knop ingedrukt te houden.
- Druk/draai encoder
- Slechts 11mm inbouwdiepte
- Zowel druk/draai als tast bediening
- Geschikt voor uitbreiding van 890310 naar duodim
- Gebruik alleen in combinatie met de Bikkel G3
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Samenstelling | Accessoire |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Type belasting | Accessoire |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bevestigingswijze | Accessoire |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aslengte | 10 mm |
| Asdiameter | Universeel voor 4 en 6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Zilver |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| Halogeenvrij | |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Aderdoorsnede | 0.5 - 1.5 mm² |
| Lengte | 21 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 12 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Afdekkingen | Universeel naar eigen keuze |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Draadloos | |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dim controller |