Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led dimmer voor zowel fase af- als aansnijding, 1-200VA of 1-60VA | 891082
Artikelnummer: 891082 Type: DIM-UNI-1-200LT EAN: 8716643067370

Lumiko Led dimmer voor zowel fase af- als aansnijding, 1-200VA of 1-60VA | 891082
Artikelnummer: 891082 | Type: DIM-UNI-1-200LT | EAN: 8716643067370
Deze Lumiko DIM-UNI-1-200LT dimmer is geschikt voor het dimmen van diverse soorten ledverlichting in zowel fase af- als faseaansnijding. De dimmer wordt 2-draads aangesloten en is ook geschikt voor bediening middels één of meerdere pulsschakelaars. Door middel van de schuifregelaar op de dimmer kan gekozen worden voor het dimmen tot 200 VA door middel van faseafsnijding of 60 VA bij faseaansnijding. De dimmer heeft een universele montageplaat en is met vrijwel alle bekende merken af te dekken. Tevens meegeleverd is de 6mm as-adapter. Deze dimmer zal zich automatisch aanpassen aan de aangesloten belasting.
- Fase aan- en afsnijding
- 200VA fase afsnijding/ 60VA fase aansnijding
- 2 draads aansluiting
- Minimaal dimniveau instelbaar
- Insteekcontacten
- Uit te breiden met één of meerdere pulsschakelaars
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Protocol | Fase aan- of afsnijding (RLC) |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 1 - 200 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Aslengte | 10 mm |
| Asdiameter | Universeel voor 4 en 6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Afbreekbare hoeken | |
| Nom. belasting inductiestroom | 1 - 60 VA |
| Nom. belasting capaciteitsvermogen | 1 - 200 VA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Aderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Diepte | 23 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 25 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Afdekkingen | Universeel naar eigen keuze |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Ohmse belasting | 1 - 200 W |
| Voedingssysteem | Netspanning |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Type dimming | Fase aan- en afsnijding (RLC) |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dimmer |





