Deze Lumiko dimmer is geschikt voor het dimmen van zwaardere belastingen tot wel 700W en te gebruiken met zowel fase af- als faseaansnijding. Hij is zeer geschikt voor grotere groepen verlichting zoals in kroonluchters of railspots. De dimmer wordt 2-draads aangesloten en is ook geschikt voor bediening middels één of meerdere pulsschakelaars. Door middel van de schuifregelaar op de dimmer kan gekozen worden voor faseafsnijding of faseaansnijding. De dimmer heeft een universele montageplaat en is met vrijwel alle bekende merken af te dekken.
Lumiko Led dimmer voor groot vermogen fase aan- en afsnijding 3-700W | 891028
Artikelnummer: 891028 Type: DIM PAF 3-700 EAN: 8716643069855

Lumiko Led dimmer voor groot vermogen fase aan- en afsnijding 3-700W | 891028
Artikelnummer: 891028 | Type: DIM PAF 3-700 | EAN: 8716643069855
- Groot vermogen 3 - 700VA
- 700VA fase afsnijding/ 200VA fase aansnijding
- 2-Draads aansluiting
- Insteekcontacten
- Uit te breiden met één of meerdere pulsschakelaars
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Lumiko Led dimmer voor groot vermogen fase aan- en afsnijding 3-700W | 891028
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Protocol | Fase aan- of afsnijding (RLC) |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 3 - 700 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Aslengte | 10 mm |
| Asdiameter | Universeel voor 4 en 6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Afbreekbare hoeken | |
| Nom. belasting inductiestroom | 3 - 200 VA |
| Nom. belasting capaciteitsvermogen | 3 - 700 VA |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Diepte | 23 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 25 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 700 W |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Afdekkingen | Universeel naar eigen keuze |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Ohmse belasting | 3 - 700 W |
| Voedingssysteem | Netspanning |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Type dimming | Fase aan- en afsnijding (RLC) |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dimmer |