Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Led dimmer voor fase afsnijding 1-200W | 891042
Artikelnummer: 891042 Type: D-PAF-200-LED EAN: 8716643062528

Lumiko Led dimmer voor fase afsnijding 1-200W | 891042
Artikelnummer: 891042 | Type: D-PAF-200-LED | EAN: 8716643062528
De universele led dimmer 891042 is uitermate geschikt om diverse soorten led verlichting te dimmen. Of u nu retrofit of professionele verlichting met een led driver toepast, deze led dimmer is in staat om deze te dimmen met faseafsnijding (tronic, trailing edge, phase cut, RC). De software in de dimmer analyseert de fluctuaties in de belasting en past de dimmer hierop aan.
Ook beschikbaar in voordeelverpakking van 5 stuks 891042-AP
- 2 draads installatie
- Steekcontacten voor snelle installatie
- Fase afsnijding techniek voor probleemloos dimmen
- Minimale dimniveau instelbaar tot 30% om knippering te voorkomen
- Uit te breiden met één of meerdere wisselschakelaars
- Passend voor alle gangbare merken afdekmateriaal
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type dimmer | Druk/draai dimmer |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. belasting vermogensweerstand | 1 - 200 W |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Max. aantal drivers - fase afsnijding | 15 st |
| Max. aantal retrofit led lichtbronnen | 15 st |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Aslengte | 10 mm |
| Asdiameter | Universeel voor 4 en 6 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Geschikt voor toepassing met drukker | |
| Lichtwaardegeheugen | |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | |
| App besturing via Bluetooth | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Afbreekbare hoeken | |
| Nom. belasting capaciteitsvermogen | 1 - 200 VA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Aderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Lengte | 71 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Afdekkingen | Universeel naar eigen keuze |
| Voedingssysteem | Netspanning |
| Minimale helderheid instelbaar | |
| Type dimming | Fase afsnijding |
| Ingang voor nevenunit | |
| Transparant | |
| Seriedimmer | |
| Type component | Dimmer |





