Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko bewegingsmelder opbouw IP55 PIR 300° L=16M
Artikelnummer: 870004 Type: P300-DUO-PROF EAN: 8716643000568

Lumiko bewegingsmelder opbouw IP55 PIR 300° L=16M
Artikelnummer: 870004 | Type: P300-DUO-PROF | EAN: 8716643000568
Het detectieveld is 300° met een straal van 16m bij een montagehoogte van 2.50m.
De relais uitgang is na verwijdering van de Jumper potentiaal vrij en kan belast worden door 10 Ampère. Hetrelais wordt bestuurd door een micro processor die het relais op nuldoorgang sluit. De nalooptijd is instelbaartussen 5 sec. en 30 min. en kan worden ingesteld als impulsgever (t = 1 sec. dan 9 sec. uit ).
De luxwaarde kan via de potentiometer op vaste waarde worden ingesteld of door de learning mode op een actuele luxwaarde.Deze bewegingsmelder kan zowel tegen het plafond als tegen een vlakke wand worden gemonteerd.
Door middel van connectorpennen is de sensor heel snel en foutloos te monteren. De montage doos is voorzien van eenaardconnector zodat een extra kabeldoos niet nodig is.
De instellingen kunnen zowel door een afstandsbediening als door de potentiometers worden ingeregeld.
De sensor kop kan voor het perfect afstellen van de detectiezone zowel inPan als in Tilt gericht worden. Standaard worden hoekbeugel voor binnen als buitenhoek en lensmaskers voor veld maskering meegeleverd.
Extra functies
- constant aan kan d.m.v. pulsen aan/uit op de phase voor 8uur worden ingesteld.
- Aanwezigheid simulatie, aan uit op willekeurige tijden op holliday stand
- Beveiliging door 4 leds die heen en weer bewegen (kitfunctie via watchknop).
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bewegingsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Opbouw |
| Locatie | Universeel voor wand en plafond |
| Scanhoek | 300 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Oppervlakte Detectieveld | 680 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 900 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 16 m |
| Bereik | m1 - 16m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 16 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 400 VA |
| Ohmse belasting in Watt | 2300 W |
| Max. aantal hoogfrequente EVSA | 15 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 20 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Belasting bij hoogfrequente EVSA | 1000 VA |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Accessoire |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 15 - 300 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. presentiebereik | 900 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 2 |
| Eigen verbruik | 0.5 W |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Nominale stroom bij nominale spanning | 10 A |
| Lux instelbaar | 10 - 2000 |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimfunctie aanwezig | |
| Met akoestische sensor | |
| Puls | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor wandmontage - oud | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -20 - 50 °C |
| Met DALI interface | |
| Type component | Sensor |