Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko bewegingsmelder muur, LED 5-100W, 2-draads, 50x50/55x55, Zwart
Artikelnummer: 870545 Type: IB-PIR-W/LED-ZW EAN: 8716643079250

Lumiko bewegingsmelder muur, LED 5-100W, 2-draads, 50x50/55x55, Zwart
Artikelnummer: 870545 | Type: IB-PIR-W/LED-ZW | EAN: 8716643079250
Zwarte tweedraads wandinbouw bewegingsmelder. Deze melder wordt geleverd inclusief afdekraam maar is ook perfect te combineren met onder andere de mat zwarte 55x55 ramen van Gira en Jung. Door de meegeleverde adapter is deze melder zowel in 50x50 als in 55x55 raamwerken te plaatsen.
Doordat de sensor tweedraads is uitgevoerd is een nuldraad niet nodig. Hierdoor is uitwisseling met een bestaande schakelaar mogelijk in tal van toepassingen. De melder is voorzien van diverse instelmogelijkheden op het verborgen bedieningspaneel.
- Tweedraads aansluiting (geen nuldraad benodigd)
- 5 - 100W LED
- Geschikt voor 55x55 en 50x50mm ramen
- Instelmogelijkheden voor Lux, tijd, detectiebereik
- Optie voor automatisch of continu aan of uit
- Inclusief lensmasker
- Optioneel uit te breiden met pulsschakelaar voor tijdelijke overbrugging
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bewegingsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Wand |
| Scanhoek | 180 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Optimale montagehoogte | 1.2 m |
| Max. montagehoogte | 1.5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 7 m |
| Bereik | m1 - 8.3 x 8.3m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 100 W |
| Ohmse belasting in Watt | 300 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Inbouwbreedte | 55 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Inbouwlengte | 55 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Trappenhuiscontroller | |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Met signaaleenheid | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 80 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 180 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 300 W |
| Max. schakelvermogen LED | 100 W |
| Max aantal parallele aansluitingen | 2 |
| Eigen verbruik | 0.7 W |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Contacten / uitgang | 1 maakcontact |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Zelfleerfunctie voor Luxwaarde | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Temperatuur | 0 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Type component | Sensor |