Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko bewegingsmelder wand inbouw 2000W, LED 3-400W, 3-draads, 55x55
Artikelnummer: 870543 Type: IB-PIR-W-55x55 EAN: 8716643073524

Lumiko bewegingsmelder wand inbouw 2000W, LED 3-400W, 3-draads, 55x55
Artikelnummer: 870543 | Type: IB-PIR-W-55x55 | EAN: 8716643073524
De bewegingsmelder IB-PIR-W-55x55 is een driedraads muurinbouw melder, speciaal voor inbouw in afdekramen met een binnenmaat van 55 x 55 mm. De minimalistische vormgeving zorgt voor een nauwelijks opvallende detector die mooi wegvalt in het schakelmateriaal. De melder is voorzien van een schakelaar waardoor de automatische schakeling eenvoudig overruled kan worden. Door de geringe inbouwdiepte is deze melder toe te passen in vrijwel alle standaard inbouwdozen. Deze wandmelder is zeer geschikt voor gebruik in toiletruimten, kantines, kantoren, gangen, trappenhuizen, garages en vele andere ruimtes. Deze bewegingsmelder kan eenvoudig ingesteld worden op de gewenste tijd en lux waardes en desgewenst ook gekoppeld worden met andere sensoren of externe pulsschakelaars. De melder wordt compleet met afdekraam geleverd maar kan ook moeiteloos geplaatst worden in vele andere ramen met een binnenmaat van 55 x 55 mm.
De belangrijkste kenmerken en functies zijn:
- Vlakke inbouw in diverse afdekramen
- Melder voorzien van schakelaar voor handmatig in- of uitschakelen
- Onzichtbaar bedieningspaneel achter afdekkap
- Tijd en luxwaardes eenvoudig instelbaar
- Nul doorgangschakeling om hoge inloopstromen te voorkomen (tot 100µF)
- Master / Slave ingang voor eenvoudig koppelen
- Uitbreiding met externe pulsschakelaar mogelijk
- Zelf lerende lux waarde stand
- Driedraads aansluiting
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bewegingsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Wand |
| Scanhoek | 180 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Optimale montagehoogte | 1.2 m |
| Max. montagehoogte | 1.5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 8 m |
| Bereik | m1 - 8m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 8 m |
| Max. aantal slave sensoren | 6 st |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 400 W |
| Ohmse belasting in Watt | 2000 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 1000 lx |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Trappenhuiscontroller | |
| Overbruggingsschakelaar | |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Met signaaleenheid | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Spanningstype | AC |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 180 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2000 W |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Contacten / uitgang | 1 maakcontact |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Lux instelbaar | 5 - 1000 |
| Zelfleerfunctie voor Luxwaarde | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimfunctie aanwezig | |
| Met akoestische sensor | |
| Puls | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -20 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Type component | Sensor |