Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko losse slave sensor met 10m kabel en RJ12 voor de Lumiko 870550 (G3) en 870551 (G3)
Artikelnummer: 870556 Type: PLF-IB-PIRS10-G3 EAN: 8716643080355

Lumiko losse slave sensor met 10m kabel en RJ12 voor de Lumiko 870550 (G3) en 870551 (G3)
Artikelnummer: 870556 | Type: PLF-IB-PIRS10-G3 | EAN: 8716643080355
Losse slave sensor als uitbreiding op de vernieuwde (G3) uitvoering van de 870550 en 870551. De sensor wordt geleverd met 10 meter kabel en is voorzien van RJ12 plug, daarnaast wordt er een dubbele RJ12 connector meegeleverd voor het doorkoppelen naar eventuele volgende slave sensoren. De 870550 en 870551 kan met tot wel vijf slave sensoren worden uitgebreid waardoor het detectiebereik vergroot wordt tot wel 240m2.
LET OP: Deze slave sensor is alleen te gebruiken voor het vernieuwde G3 model!
- Slave sensor tbv 870550 en 870551 G3
- Inclusief 10 meter kabel en dubbele connector
- IP44
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aanwezigheidsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 360 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Oppervlakte Detectieveld | 40 m² |
| Oppervlakte Detectieveld (Max. Hoogte) | 40 m² |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 4 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 1.5 m |
| Bereik | Ø - 7m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Max. aantal slave sensoren | 5 st |
| Aansluiting sensor | RJ12 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 80 mm |
| Inbouwbreedte | 65 mm |
| Hoogte | 12.2 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Inbouwdiameter | 65 mm |
| Inbouwdiepte | 38.5 mm |
| Inbouwmaat | 65 mm |
| Lengte aansluitkabel | 11000 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Trappenhuiscontroller | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 30 - 360 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 30 ° |
| Max. presentiebereik | 40 m² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Ingang voor nevenunit | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Gedwongen uitschakeling | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Geschikt als master | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Dimfunctie aanwezig | |
| Met alarmfunctie | |
| Met akoestische sensor | |
| Puls | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |
| Protocol | Aan/Uit |