Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit schuifmoer M8 x 40mm | 943112
Artikelnummer: 943112 Type: FX M8 40MM EAN: 8714017602776

Canalit schuifmoer M8 x 40mm | 943112
Artikelnummer: 943112 | Type: FX M8 40MM | EAN: 8714017602776
Een klein, maar onmisbaar hulpmiddel voor het vastzetten van 41x41mm profielen. Wilt u ook een snelle verankering van buizen en kanalen? Gebruik dan deze Canalit schuifmoer M8 × 40 mm.
- Materiaal: gegalvaniseerd staal
- Afmetingen: M8 × 40 mm
- Per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Met veer | |
| Draadmaat (imperiaal) | 5/16" |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met sluitring | |
| Met spanplaat | |
| Met zeskantmoer | |
| Met draadeind | |
| Inklikbaar | |
| Materiaal klikbevestigingselement | Staal |
| Lengte | 40 mm |
| Kopbreedte | 1 mm |
| Onderdeel serie | Schuifmoer |