Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M10 schuifmoer hoogte 10mm 100 stuks | 943110
Artikelnummer: 943111 Type: S-MO M10 EAN: 8714017602462

Canalit M10 schuifmoer hoogte 10mm 100 stuks | 943110
Artikelnummer: 943111 | Type: S-MO M10 | EAN: 8714017602462
Het aircosysteem moet perfect en veilig geankerd zijn. De schuifmoer M10 8 mm van Canalit is hier een handig hulpmiddel voor. Omdat de schuifmoeren zijn ontwikkeld voor en door de installateur, zal de airco er altijd tip en top (en veilig!) bijhangen.
- Materiaal: gegalvaniseerd staal
- Afmetingen: 40 x 35 x 20 mm
- Per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 100 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Met veer | |
| Draadmaat (imperiaal) | 3/8" |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met sluitring | |
| Met spanplaat | |
| Met zeskantmoer | |
| Met draadeind | |
| Inklikbaar | |
| Materiaal klikbevestigingselement | Staal |
| Lengte | 8 mm |
| Kopbreedte | 1 mm |
| Onderdeel serie | Schuifmoer |