Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit voetje voor montagerail stut | 943116
Artikelnummer: 943116 Type: FX-HS EAN: 8714017602783

Canalit voetje voor montagerail stut | 943116
Artikelnummer: 943116 | Type: FX-HS | EAN: 8714017602783
Dit vernuftige Canalit voetje voor montagerail stut is perfect voor de montage van het profiel in een andere hoek. Het product wordt compleet geleverd met bevestigingsschroeven is geschikt voor 41 x 41 mm profielen.
- Materiaal: gegalvaniseerd staal
- Afmetingen: 41 × 41 mm
- Geleverd met bevestigingsschroeven
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Accessoire |
| Materiaal | Staal |
| Gatvorm | Geen |
| Materiaaldikte | 4 mm |
| Lengte | 41 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Onderdeel serie | Voetje voor montagerail stut |