Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M8 zeskant moer 200 stuks| 943130
Artikelnummer: 943130 Type: ZM M8 EAN: 8714017602493

Canalit M8 zeskant moer 200 stuks| 943130
Artikelnummer: 943130 | Type: ZM M8 | EAN: 8714017602493
Met deze zeskant moer M8 van Canalit zorgt u ervoor dat de airconditioning kanalen, leidingen en apparatuur stevig en veilig hangen. De zeskant moer M8 van Canalit is ontwikkeld door en voor airconditioning installateurs en daarom geschikt voor u!
- Materiaal: gegalvaniseerd staal
- Afmetingen: M8
- Per 200 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 200 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Moer |
| Met flens | |
| Lasbaar | |
| Zelfborgend | |
| Met nylonring | |
| Aandraaivoorziening | Accessoire |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Accessoire |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Draadmaat (imperiaal) | 5/16" |
| Spoed schroefdraad | 8 mm |
| Aantal gangen per inch | 1 |
| Type schroefdraad | Accessoire |
| Linkse draad | |
| Hoogte | 5 mm |
| Buitendiameter | 8 mm |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-nummer | 9006 |
| Halogeenvrij | |
| Sleutelwijdte (inch) | Accessoire |
| Onderdeel serie | Zeskant moer |