Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M10 draadstang 1 meter 4 stuks | 943101
Artikelnummer: 943101 Type: DS M10 EAN: 8714017602448

Canalit M10 draadstang 1 meter 4 stuks | 943101
Artikelnummer: 943101 | Type: DS M10 | EAN: 8714017602448
Wilt u de airconditioning stevig maar snel ophangen? Gebruik dan deze draadstang M10 van Canalit! Deze draadstang wordt gebruikt om airconditioning kanalen, leidingen en apparatuur op te hangen en airco installateurs van de beste hulpstukken te voorzien.
- Materiaal: gegalvaniseerd staal
- Afmetingen: 1 m × 8 mm
- Per 4 stuks verpakt
Inhoud verpakking: 4 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Spoed schroefdraad | 10 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Accessoire |
| Oppervlaktebescherming | Accessoire |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Draadmaat (imperiaal) | 7/16" |
| Aantal gangen per inch | 1 |
| Linkse draad | |
| Met snijgroeven | |
| Kleur | Aluminium |
| Onderdeel serie | Draadstang |