Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit montagerail stut 50 cm 41x41 | 943115
Artikelnummer: 943115 Type: MR 41X41 500 EAN: 8714017602769

Canalit montagerail stut 50 cm 41x41 | 943115
Artikelnummer: 943115 | Type: MR 41X41 500 | EAN: 8714017602769
Deze Canalit montagerail gebruikt u voor snelle en veilige verankering van buizen, kanalen, en meer. Het is zelfs mogelijk om meerdere ankers van kragen te voorzien. Gemaakt van prachtig gegalvaniseerd staal en ontwikkeld door professionals in het vak.
- Materiaal: gegalvaniseerd staal
- Afmetingen: 50 cm × 41 cm × 41 cm
- Per 50 cm verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type connector | Accessoire |
| Materiaal | Staal |
| Gatvorm | Rond gat |
| Materiaaldikte | 4 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Onderdeel serie | Montagerail stut |