Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit leidingkanaal voor airco wit RAL9010 90x65mm - doos 8x2 meter | 940165
Artikelnummer: 940165 Type: AC 90/65 W-16M EAN: 8714177013245

Canalit leidingkanaal voor airco wit RAL9010 90x65mm - doos 8x2 meter | 940165
Artikelnummer: 940165 | Type: AC 90/65 W-16M | EAN: 8714177013245
Je werkt de koelleidingen, condenswaterafvoer en voedingskabels van het aircosysteem netjes én eenvoudig af met de leidingkanalen airco van Canalit. Door het aanbieden van diverse afmetingen en handige hulpstukken, maakt het niet uit waar de airco-unit geplaatst wordt. De leidingen en kabels zijn netjes afgewerkt met de Canalit leidingkanalen airco.
- Kleur: wit (RAL9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Afmetingen: 2000x90x65mm
- Verpakt in een stevige doos
Inhoud verpakking: 16 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aircokanalen |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 16 m |
| Aantal stuks in verpakking | 8 st |
| Afmeting aircokanaal | 90x65 mm |
| Verpakking | Bulk |

