Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit flexibel leidingstuk voor leidingkanaal airco wit RAL9010 90x65mm | 942265
Artikelnummer: 942265 Type: AC 90/65 FL W EAN: 8714177021653

Canalit flexibel leidingstuk voor leidingkanaal airco wit RAL9010 90x65mm | 942265
Artikelnummer: 942265 | Type: AC 90/65 FL W | EAN: 8714177021653
Niets is onmogelijk met een flexibel leidingstuk van Canalit! Gemaakt door ervaren airco installateurs, van de beste materialen. Door een handig kliksysteem is de afwerking van het aircosysteem binnen no-time voor elkaar.
- Flexibel leidingstuk voor aircokanaal: 90 x 65 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Lengte | 510 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Type connector | Uitwendig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Serie hulpstukken | Flexibel leidingstuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 90x65 mm |

