Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit leidingkanaal voor airco wit RAL9010 65x50mm - doos 12x2 meter | 940150
Artikelnummer: 940150 Type: AC 65/50 W-24M EAN: 8714177013375

Canalit leidingkanaal voor airco wit RAL9010 65x50mm - doos 12x2 meter | 940150
Artikelnummer: 940150 | Type: AC 65/50 W-24M | EAN: 8714177013375
Dankzij de leidingkanalen airco van Canalit kun je gemakkelijk koelleidingen, de condenswaterafvoer en voedingskabels afwerken. Je monteert de leidingkanalen airco eenvoudig op de gewenste plek met klikmontage. De Canalit leidingkanalen airco zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen en kleuren.
- Kleur: wit (RAL9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Afmetingen: 2000x65x50mm
- Verpakt in een stevige doos
Inhoud verpakking: 24 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Aircokanalen |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 24 m |
| Aantal stuks in verpakking | 12 st |
| Afmeting aircokanaal | 65x50 mm |
| Verpakking | Bulk |