Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit muurafdekkap voor leidingkanaal airco wit RAL9010 65x50mm
Artikelnummer: 941850 Type: AC 65/50 MA EAN: 8714177013610

Canalit muurafdekkap voor leidingkanaal airco wit RAL9010 65x50mm
Artikelnummer: 941850 | Type: AC 65/50 MA | EAN: 8714177013610
Bescherm jouw koelleidingen, condenswaterafvoerslang en voedingskabels tegen weersinvloeden met de Canalit muurafdekkap voor airco leidinggoot. Deze afdekkap biedt niet alleen bescherming, maar zorgt er ook voor dat het leidingkanaal aan jouw woning of pand een modern design krijgt. Ideaal voor een perfecte afsluiting bij een muurdoorgang.
De Canalit Muurafdekkap is speciaal gemaakt voor aircokanaal met een afmeting van 65 x 50 mm. De afdekkap wordt geleverd in beschermfolie om ervoor te zorgen dat het tot aan de montage schoon en onbeschadigd blijft.
- Muurafdekkap voor aircokanaal: 65 x 50 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Type connector | Links/rechts |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Muurafdekkap |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 65x50 mm |
| Verpakking | Per stuk |