Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit beweegbare platte bocht voor leidingkanaal airco wit RAL9010 65x50mm | 942450
Artikelnummer: 942450 Type: AC 65/50 BPB EAN: 8714177022926

Canalit beweegbare platte bocht voor leidingkanaal airco wit RAL9010 65x50mm | 942450
Artikelnummer: 942450 | Type: AC 65/50 BPB | EAN: 8714177022926
Optimaliseer de beschikbare ruimte in jouw installatie tot het maximum met de verstelbare platte bocht in de kleur wit. Deze bocht heeft een hoekverstelling van 60° - 120° en biedt flexibiliteit bij de installatie van aircokanalen van 65x50mm.
Met de beweegbare platte bocht is het mogelijk om zelfs in krappe hoeken of op onhandige plekken de ruimte in jouw installatie volledig te benutten. Dit handige hulpstuk biedt de oplossing wanneer je net niet recht uit komt en zorgt voor een flexibele installatie van aircokanalen.
- Hoekverstelling: 60° - 120°
- Maat 65 x 50 mm
- Kleur: wit (RAL 9010)
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- In folie per stuk verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 60 - 120 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | Platte bocht |
| Hulpstuk past op kanaal | 65x50 mm |