Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit aansluitprofiel voor leidingkanaal airco - rol 2,5 meter| 942500
Artikelnummer: 942500 Type: AC AP25-2,5M EAN: 8714177023015

Canalit aansluitprofiel voor leidingkanaal airco - rol 2,5 meter| 942500
Artikelnummer: 942500 | Type: AC AP25-2,5M | EAN: 8714177023015
Optimaliseer de afwerking van jouw airco installatie met het Canalit aansluitprofiel in de kleur wit (RAL9010). Dit handige hulpstuk heeft een lengte van 2,5 meter en zorgt voor een nette aansluiting en afdekking van de overgang naar de airco leidinggoten en toebehoren.
Het Canalit aansluitprofiel biedt de perfecte oplossing voor een professionele afwerking van jouw airco installatie en is geschikt voor elke ondergrond.
- Gemaakt van rubber is eenvoudig op maat te maken.
- Lengte 2,5 meter
- Kleur: wit (RAL9010)
- Temperatuurbereik van -30°C tot +65°C
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Materiaalstructuur | Volrubber |
| Rechte bodem | |
| Klembreedte | 2 mm |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Serie hulpstukken | Aansluitprofiel |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |