Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit T-stuk voor leidingkanaal airco wit RAL9010 90x65mm | 942065
Artikelnummer: 942065 Type: AC 90/65 T EAN: 8714177014693

Canalit T-stuk voor leidingkanaal airco wit RAL9010 90x65mm | 942065
Artikelnummer: 942065 | Type: AC 90/65 T | EAN: 8714177014693
Met het T-stuk van 90x65mm in het wit is het gemakkelijk om een kanaal in jouw koelinstallatie te splitsen naar twee uiteinden en zorg je voor een strakke afwerking van koelleidingen, condenswaterafvoeren en voedingskabels. Dit handige hulpstuk is eenvoudig te installeren en past naadloos bij het ontwerp van jouw installatie.
Dankzij de afmeting van 90x65mm past het T-stuk perfect in jouw koelinstallatie en kun je het gemakkelijk aansluiten op andere componenten.
- Met het T-stuk 80x60mm wit verdeel je moeiteloos een kanaal in twee uiteindes en zorg je voor een nette afwerking van koelleidingen, condenswaterafvoeren en voedingskabels.
- Dankzij de afmeting van 80x60mm past het T-stuk perfect in je koelinstallatie en is het gemakkelijk aan te sluiten op andere componenten.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Afgaande hoogte | 65 mm |
| Afgaande breedte | 90 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Wit (RAL9010) |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Serie hulpstukken | T-stuk |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Hulpstuk past op kanaal | 90x65 mm |