Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit klikbeugel voor bevestigen en koppelen van leidingkanaal airco 90x65mm geel | 941165
Artikelnummer: 941165 Type: AC 90/65 KB EAN: 8714177013467

Canalit klikbeugel voor bevestigen en koppelen van leidingkanaal airco 90x65mm geel | 941165
Artikelnummer: 941165 | Type: AC 90/65 KB | EAN: 8714177013467
Met de handige Canalit klikbeugel leidingkanaal 90x65 mm, zet u de koelleiding, voedingskabel en condensafvoerslang gemakkelijk vast in de leidinggoot. Dit onmisbare hulpstuk werkt door middel van een handige klikmontage wat ervoor zorgt dat de installateur flink wat tijd bespaart bij montage en het demonteren van de airco.
- Kleur: geel
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Afmetingen: 90 x 65 mm
- Verpakt met stevige Canalit beschermfolie
Inhoud verpakking: 10 Stuks in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Cliplengte | Vast |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | |
| Bevestigingswijze | Inklembaar (snap) |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Geel |
| Serie hulpstukken | Klikbeugel |
| Hulpstuk past op kanaal | 90x65 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |