Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko bewegingsmelder op- of inbouw PIR 230V, 2000W, 40M voor gangen
Artikelnummer: 870460 Type: PLF-IB-PIR-GANG EAN: 8716643036086

Lumiko bewegingsmelder op- of inbouw PIR 230V, 2000W, 40M voor gangen
Artikelnummer: 870460 | Type: PLF-IB-PIR-GANG | EAN: 8716643036086
De PLF-IB-PIR-GANG is speciaal ontwikkeld voor toepassing in gangen of lange ruimtes. Door de speciale lens heeft u maar 1 sensor nodig voor een detectiebereik van 40 meter!
In de verpakking vindt u een compleet pakket wat hem geschikt maakt voor opbouw of inbouw in centraaldoos of plafond.
- Detectiebereik 2 x 120º (5 x 40m1)
- Geschikt voor opbouw of inbouw in centraaldoos of plafond
- Schakelt tot 800VA ledverlichting
- Luxwaarde en tijd instelbaar
- Optioneel te gebruiken met pulsschakelaar voor overrulen detectie
- Lensmasker meegeleverd om detectiebereik te verkleinen
- Uit te breiden met afstandsbediening 870466 voor extra instellingen en instelgemak
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Bewegingsmelder |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Montagewijze | Universeel voor opbouw en inbouw |
| Locatie | Plafond |
| Scanhoek | 240 ° |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. montagehoogte | 2.5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m |
| Bereik | m1 - 40 x 5 |
| Diameter reikwijdte op vloer | 40 m |
| Aansluiting sensor | Geïntegreerd |
| LED verlichting | 600 W |
| Ohmse belasting in Watt | 2200 W |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 10000 lx |
| Bediening op afstand | |
| Met afstandsbediening | |
| Constantlichtregeling | |
| HVAC-aansturing | |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 62.5 mm |
| Diameter | 105 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 43.5 mm |
| Type connector | Bewegings- en aanwezigheidsmelder |
| Slave sensoren beschikbaar | |
| Diameter reikwijdte op vloer (Max. hoogte) | 40 m |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Soort contact | Relais |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Spanningstype | AC |
| Max. inschakelstroom | 800 A |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 360 ° |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen | 2200 W |
| Max. presentiebereik | 200 m² |
| Max aantal parallele aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Centraaldoos inbouw | |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Geschikt voor draadloos | |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | |
| Met aansluitkabel | |
| Inclusief Lensmasker | |
| Contacten / uitgang | 1 maakcontact |
| Nul doorgang bestuurd relais | |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | |
| Koppelbaar aan netwerk | |
| Compatible met Casambi | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Met akoestische sensor | |
| Vrije dierzone | |
| Transparant | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Geschikt voor wandmontage - oud | |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Temperatuur | -10 - 45 °C |
| Met DALI interface | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Type component | Sensor |