Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante stroom 700mA 14.7-25.2W, 21-36V, dimbaar | 860088
Artikelnummer: 860088 Type: LA-DRV-25W700PD EAN: 8716643057296

Lumiko led driver IP20 constante stroom 700mA 14.7-25.2W, 21-36V, dimbaar | 860088
Artikelnummer: 860088 | Type: LA-DRV-25W700PD | EAN: 8716643057296
Deze Lumiko LED driver is speciaal ontwikkeld voor het eenvoudig, plug and play, aansluiten van Lumiko LEDmodules. Door de dubbele steekcontacten is parallelle aansluiting van meerdere drivers eenvoudig uit te voeren. Daarnaast is er een dubbele connectorbox voorgemonteerd voor het eenvoudig aansluiten van één of twee spots of voor het doorlussen van extra connectieboxen. De driver is standaard ingesteld op een output van 700mA en door maximale vermogen van 25 Watt is hij zeer geschikt voor het voeden van grotere groepen ledspots. Door middel van dipswitches kan de driver ook ingesteld worden op andere stromen. De driver is stabiel te dimmen met zowel fase-aansnijding als fase-afsnijding dimmers, voor het beste resultaat wordt een fase-afsnijdingsdimmer geadviseerd.
- Dimbare driver
- 700mA, 14.7 - 25.2W
- Dipswitch instelbaar op 350, 450, 500, 600 en 700mA
- Dubbele steekcontacten
- Incl. plug and play connectorbox
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 14.7 - 25.2 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 21 - 36 V |
| Ingangsspanning | 198 - 264 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 350 - 700 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 125 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Max. inschakelstroom | 5 A |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 6 - 11 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 3 - 4 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 2 - 3 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Rendement | 85 % |
| Schokbestendigheid (gewone modus, L/N-aarde) | 2 kV |
| Schokbestendigheid (differentiële modus, L-N) | 2 kV |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 56 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 100 |
| Levensduur van het bedieningsapparaat | 50000 h |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
