Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko Faro XPG led opbouw armatuur zwart 2,1W 700mA 3000K | 876686
Artikelnummer: 876686 Type: LED-OPB-ZW-WW EAN: 8716643039551

Lumiko Faro XPG led opbouw armatuur zwart 2,1W 700mA 3000K | 876686
Artikelnummer: 876686 | Type: LED-OPB-ZW-WW | EAN: 8716643039551
Faro XPG LED opbouw spot
Zeer compacte opbouwspot met hoge lichtopbrengst! Geschikt voor diverse toepassingen zoals vitrines, musea, etalages, veranda's, tuinhuizen en nog veel meer.
- 32 x 36 x 45mm (lxbxh)
- 3000K (warm wit)
- 2.1W, 700mA
- 215 Lumen
- IP44 (spatwaterdicht)
- Zwarte behuizing
- Incl. plug and play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Faro |
| Montagewijze | Opbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 35 ° |
| Breedte | 32 mm |
| Hoogte/diepte | 37 mm |
| Buitendiameter | 19 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking oppervlakte | Gespoten |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Aantal polen | 2 |
| Met montagebeugel | |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |
