Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver IP20 constante stroom 300-1050mA, 38W, Zigbee, dimbaar | 860230
Artikelnummer: 860230 Type: LD-CC-ZG-MO-38 EAN: 8716643040274

Lumiko led driver IP20 constante stroom 300-1050mA, 38W, Zigbee, dimbaar | 860230
Artikelnummer: 860230 | Type: LD-CC-ZG-MO-38 | EAN: 8716643040274
Led driver constante stroom , welke met stappen van 50mA instelbaar is tussen 300mA en 1050mA. De driver heeft een Maximum vermogen van 38W. Deze driver kan bediend worden via het zigbee protocol en daarmee gekoppeld worden aan universele zigbee gateways zoals HUE of KlikAanKlikUit. Ook kan deze driver via Touchlink rechtstreeks aan andere Zigbee componenten worden gekoppeld zonder gebruik te maken van een bridge.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Zigbee |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 1 - 38 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 10 - 54 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 300 - 1050 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Standaard ingesteld op | 1050 mA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 146.5 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Ripple | 3 % |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Ingebouwde ventilator | |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 700mA | 4 - 16 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 2 - 5 |
| Aantal COB LED van 6.6W / 700mA | 2 - 5 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Rendement | 90 % |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 50 |
| Dimbaar | |
| Modulatie PWM | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Geschikt voor pulsdrukker | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |

