Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Aluminium Venice XPG LED spot 2.1W, 700mA, 3000K, IP44
Artikelnummer: 876642 Type: LED-SPOT-WW EAN: 8716643036420

Aluminium Venice XPG LED spot 2.1W, 700mA, 3000K, IP44
Artikelnummer: 876642 | Type: LED-SPOT-WW | EAN: 8716643036420
De Lumiko Venice XPG LED-inbouwspot is een energiezuinige en krachtige verlichtingsoplossing. Dankzij de kleine inbouwmaat is deze spot geschikt voor uiteenlopende toepassingen: o.a. als basisverlichting in plafonds en aks sfeerverlichting in koven, kasten en nissen. Met de IP44 waterdichte behuizing is deze spot ook ideaal voor buitengebruik, zoals onder luifels, in tuinhuizen, veranda's en carports. Deze robuuste spot kan eenvoudig worden toegepast in bestaande halogeenarmaturen met een MR16 (50 mm) lichtbron. Combineer met de Lumiko minidriver (art. nr. 860304) voor een snelle en eenvoudige installatie.
- Zaagmaat Ø45mm
- Doorsnede Ø50mm
- Diepte slechts 27mm
- 2.1W, 700mA
- 215 Lumen
- IP44 (spatwaterdicht)
- Incl. plug and play connector
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type armatuur | Spot |
| Onderdeel serie | Venice |
| Montagewijze | Inbouw |
| Dimbaar | |
| Lichtkleur categorie | Warm wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 0 - 102 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 1 | 0 - 215 lm |
| Nom. stroom | 0 - 700 mA |
| Nom. spanning | 3 - 3 V |
| Spanningstype | DC |
| Max. systeemvermogen | 2.1 W |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Stralingshoek | 35 ° |
| Inbouwhoogte | 27 - 27 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte/diepte | 27 mm |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Inbouwdiameter | 44 - 44 mm |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Accessoire |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor plafondmontage | |
| Geschikt voor pendelophanging | |
| Geschikt voor wandmontage | |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Geschikt voor lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Geschikt voor truss montage | |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | |
| Geschikt voor stroomrailmontage | |
| Geschikt voor klemmontage | |
| Verstelbaarheid | Draaibaar en zwenkbaar |
| Met bewegingssensor | |
| Met lichtsensor | |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | |
| Type ledchip | XPG LED |
| Lichtkleur | 3000K |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor opbouwmontage | |
| Geschikt voor inbouwmontage | |
| Optiek | Lens |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Aansluitkabel | 100 cm |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Lichtuittrede | Direct |
| Inbouwhoogte/diepte | 27 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM1 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Met aanwezigheidsmelder | |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Lichtsterkte | 0 cd |

