Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver constante stroom 350mA, 9-18W, 26-52V, dimbaar plug and play| 860033
Artikelnummer: 860033 Type: DRV-18W-350-PD-MS EAN: 8716643062559

Lumiko led driver constante stroom 350mA, 9-18W, 26-52V, dimbaar plug and play| 860033
Artikelnummer: 860033 | Type: DRV-18W-350-PD-MS | EAN: 8716643062559
Deze Lumiko LED driver is speciaal ontwikkeld voor het eenvoudig, plug and play, aansluiten van Lumiko LEDmodules. Door de dubbele steekcontacten is parallelle aansluiting van meerdere drivers eenvoudig uit te voeren. Daarnaast is er een dubbele connectorbox voorgemonteerd voor het eenvoudig aansluiten van één of twee spots of voor het doorlussen van extra connectieboxen. De driver is standaard ingesteld op een output van 350mA maar kan door middel van dipswitches ook ingesteld worden op andere stromen. De driver is stabiel te dimmen met zowel fase-aansnijding als fase-afsnijding dimmers, voor het beste resultaat wordt een fase-afsnijdingsdimmer geadviseerd.
- Dimbare driver
- 350mA, 9.1 - 18.2W
- Dipswitch instelbaar op 200, 250, 300 en 350mA
- Dubbele steekcontacten
- Incl. plug and play connectorbox
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Kartonnen doos
Download Handleiding

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Uitgang | Instelbaar |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 9.1 - 18.2 W |
| Opgenomen vermogen | 3.2 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 26 - 52 V |
| Ingangsspanning | 198 - 264 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 200 - 350 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Instelbaar via | Dipswitches |
| Standaard ingesteld op | 350 mA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 125 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Max. inschakelstroom | 5 A |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 45 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 350mA | 9 - 15 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 3 - 5 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Kortsluitbeveiliging | |
| Dimmen D4i | |
| Rendement | 85 % |
| Schokbestendigheid (gewone modus, L/N-aarde) | 2 kV |
| Schokbestendigheid (differentiële modus, L-N) | 2 kV |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 56 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 118 |
| Levensduur van het bedieningsapparaat | 50000 h |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 1 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |
