Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Lumiko led driver constante stroom 350mA, 9-18W, 27-54V, dimbaar | 860032
Artikelnummer: 860032 Type: DRV-18W350PD EAN: 8716643057258

Lumiko led driver constante stroom 350mA, 9-18W, 27-54V, dimbaar | 860032
Artikelnummer: 860032 | Type: DRV-18W350PD | EAN: 8716643057258
Dimbare LED driver voor fase aan- en afsnijding met een constante stroom van 350mA. Het vermogen is Minimaal 9W en maximaal 18W. De secundaire spanning is minimaal 27v en maximaal 54Volt. De powerfactor is boven 0,95.
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Type led driver | Constante stroom | Led spots |
| Protocol | Fase afsnijding (RC) |
| Uitgang | 350mA |
| Type component | Led driver |
| Type connector | Dynamisch |
| Toepassing | Mono (1ch) |
| Uitgangsvermogen | 9 - 18 W |
| Behuizing | Kunststof behuizing |
| Geschikt voor constante spanning | |
| Uitgangsspanning | 27 - 54 V |
| Ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | |
| Geschikt voor constante stroom | |
| Uitgangsstroom | 350 - 350 mA |
| Constante stroom instelbaar | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Geschikt voor buitengebruik | |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Arbeidsfactor | 0.95 |
| Max. inschakelstroom | 5 A |
| Omgevingstemperatuur | -20 - 55 °C |
| Behuizing kleur | Wit |
| Met bekabeling | |
| Aantal XPG LED van 2.1W / 350mA | 9 - 15 |
| Aantal COB LED van 3.1W / 350mA | 3 - 5 |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 60 Hz |
| Zelfstandig werkend | |
| SELV | |
| Overbelastingsbeveiliging | |
| Beveiliging voor temperatuur | |
| Overtemperatuurbeveiliging | |
| Beveiliging voor kortsluiting | |
| Beveiliging voor overbelasting | |
| Dimmen D4i | |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Dimbaar | |
| Bediening via Bluetooth | |
| Dimbaar Dali-2 | |
| Met IFTTT ondersteuning | |
| Compatible met Google Assistant | |
| Compatible met Amazon Alexa | |
| Compatible met Casambi | |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | |
| Compatible met Apple HomeKit | |
| Dimbaar RF | |
| Dimming fabrikantspecifiek | |
| Dimbaar 10 V | |
| Dimbaar LineSwitch | |
| Dimbaar fase aansnijding | |
| Dimbaar DALI | |
| Dimming programmeerbaar | |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | |
| Dimbereik | 10 - 100 % |
| Dimbaar DMX | |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | |
| Constante lichtstroom regeling | |
| Dimbaar Touch and Dim | |
| Dimbaar DSI | |
| Dimbaar Zigbee | |
| Dimbaar fase afsnijding | |
| Dimbaar met push-button | |
| Incl. Plug and play connector | |
| Aantal kleurkanalen | 1 |
| DIN-railmontage | |
| Bediening via Matter |




