Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 60x60mm, grijs, grootverpakking
Artikelnummer: 951325 Type: M5 60/60 G 24M EAN: 8714177002621

Canalit M5 kabelkanaal 60x60mm, grijs, grootverpakking
Artikelnummer: 951325 | Type: M5 60/60 G 24M | EAN: 8714177002621
Als je op zoek bent naar een manier om je bekabeling op te ruimen, is de M5 Canalit kabelkanalen in het grijs wellicht iets voor jou. Deze kanalen worden geleverd in bulkverpakkingen van 12 lengtes van 2 meter en hebben een breedte en hoogte van 60 mm, waardoor ze perfect zijn voor het netjes organiseren van jouw kabels. De montage is eenvoudig en kan worden uitgevoerd met schroeven, tweezijdig kleefband of duimnagels.
- M5 kabelkanaal: B60 x H60 mm
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: grijs (RAL7030)
- Grootverpakking: per 12 lengtes van 2 meter in een doos
Inhoud verpakking: 24 Meter in Kartonnen doos

Technische gegevens
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 7030 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 24 m |
| Aantal stuks in verpakking | 12 st |
| Verpakking | Bulk |