Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 25x25mm grijs
Artikelnummer: 951184 Type: M5 25/25 G 2M EAN: 8714177002409

Canalit M5 kabelkanaal 25x25mm grijs
Artikelnummer: 951184 | Type: M5 25/25 G 2M | EAN: 8714177002409
Op zoek naar een nette en opgeruimde bekabeling? De M5 Canalit kabelkanalen in het grijs bieden hierbij een handige oplossing. Met een breedte van 25 mm en hoogte van 25 mm, en elk een lengte van 2 meter, zijn deze kanalen perfect voor het organiseren van jouw kabels. Montage is eenvoudig met behulp van schroeven, tweezijdig kleefband of duimnagels. En om ervoor te zorgen dat ze onbeschadigd aankomen, worden de kabelkanalen geleverd met Canalit beschermfolie.
- M5 kabelkanaal: B60 x H40 mm
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: grijs (RAL7030)
- Verpakking: per lengte van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 7030 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |