Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Tweezijdig kleefband 19mm/25m
Artikelnummer: 999219 Type: TK 19/25 EAN: 8714177004847

Tweezijdig kleefband 19mm/25m
Artikelnummer: 999219 | Type: TK 19/25 | EAN: 8714177004847
Deze rol tweezijdig kleefband heeft een breedte van 19mm en een lengte van 25 meter. Het is bestand tegen grote schuifbelasting en is vochtbestendig, waardoor het geschikt is voor de montage van leidingkokers, kabelkanalen en bedradingskokers, zelfs op oneffen oppervlakken.
Om te monteren, plak je het kleefband op een stof- en vetvrije ondergrond. Het materiaal is gemaakt van polyethyleen (PE) schuim met acrylaatlijm en heeft een temperatuurbereik van -20°C tot +70°C, met de mogelijkheid tot montage tot -20°C. Het kleefband wordt geleverd in een folieverpakking per rol.
- Bestand tegen enorme schuifbelasting en vochtbestendig
- Geschikt voor oneffen oppervlakken
- Montage: plakken op stof- en vetvrije ondergrond
- Materiaal: polyethyleen (PE) schuim met acrylaatlijm
- Temperatuurbereik: -20°C tot +70°C, montage tot -20°C
- Verpakking: per rol in folie
Inhoud verpakking: 25 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Tweezijdig kleefband |
| Breedte | 19 mm |
| Materiaal | Schuimmateriaal |
| Kleur | Wit |
| Transparant | |
| Fluorescerend | |
| Lengte | 25 m |
| Dubbelzijdig | |
| UV-bestendig | |
| Isolerend | |
| Zelfdovend | |
| Temperatuurbestendigheid | 20 - 70 °C |
| Dikte | 1 mm |
| Zelflassend/amalgamerend | |
| Geschikt voor hoogspanning | |
| Vulkaniserend | |
| Waterdicht | |
| Handmatig afscheurbaar | |
| Zelfklevend weefselband |