Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit M5 kabelkanaal 60x60mm grijs
Artikelnummer: 951060 Type: M5 60/60 G 2M EAN: 8714177005578

Canalit M5 kabelkanaal 60x60mm grijs
Artikelnummer: 951060 | Type: M5 60/60 G 2M | EAN: 8714177005578
Kabels netjes wegwerken doe je met deze handige M5 Canalit kabelkanalen in het grijs. Met een breedte van 60 mm en hoogte van 60 mm bieden deze kanalen voldoende ruimte voor diverse soorten kabels. Elke kanaallengte is 2 meter en ze zijn eenvoudig te monteren met schroeven, tweezijdig kleefband of duimnagels. Bovendien worden ze geleverd met Canalit beschermfolie om beschadiging tijdens transport te voorkomen.
- M5 kabelkanaal: B60 x H60 mm
- Materiaal: PVC, UV gestabiliseerd
- Kleur: grijs (RAL7030)
- Verpakking: per lengte van 2 meter in folie
Inhoud verpakking: 2 Meter in Zak

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Accessoires
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Kabelkanalen M5 |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Transparant | |
| RAL-nummer | 7030 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | |
| Met beschermfolie | |
| Met gootkoppelstuk | |
| Leverbaar op rol | |
| Uitbreekpoorten | |
| Antibacteriële behandeling | |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 65 °C |
| Aantal meter in verpakking | 2 m |
| Aantal stuks in verpakking | 1 st |
| Verpakking | Per stuk |