Rondom Pinksteren hanteren wij aangepaste openingstijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Canalit binnenhoek voor M5 kabelkanaal 60x60mm grijs
Artikelnummer: 951506 Type: M5 BI 60/60 G EAN: 8714177016130

Canalit binnenhoek voor M5 kabelkanaal 60x60mm grijs
Artikelnummer: 951506 | Type: M5 BI 60/60 G | EAN: 8714177016130
De flexibele grijze binnenhoek van Canalit is ideaal voor een nette afwerking van M5 kabelkanalen. Dankzij de flexibele instelbaarheid biedt het meer mogelijkheden in de afwerking. Dit hulpstuk past perfect op M5 kabelkanalen met afmetingen van 60 mm breed en 60 mm hoog. Het is verpakt in Canalit beschermfolie voor veilig transport.
- Verstelbare Binnenhoek voor M5 kanalen: 60 x 60 mm
- Kleur: grijs (RAL 7030)
- Materiaal: Polycarbonaat
- Montage: middels klikmontage
- In folie per verpakkingseenheid verpakt
Inhoud verpakking: 1 Stuk in Zak

Technische gegevens
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Type connector | Kapvormdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | |
| Geschikt voor functiebehoud | |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs (RAL7030) |
| RAL-nummer | 7030 |
| Met beschermfolie | |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Antibacteriële behandeling | |
| Serie hulpstukken | Binnenhoek |
| Hulpstuk past op kanaal | 60x60 mm |
| Onderdeel serie | Hulpstukken |
| Verpakking | Per stuk |