Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Large 100-125kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943452 Type: TDP-L125KG-M10 EAN: 8714017604077

Trillingsdemper Premium Large 100-125kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943452 | Type: TDP-L125KG-M10 | EAN: 8714017604077
Deze premium trillingsdemper biedt een effectieve oplossing voor het absorberen van trillingen afkomstig van airco- of warmtepompunits.
Deze Large anti- vibratie demper is geschikt voor belastingen van 100 tot 125 kg per demper. De stalen veer is verwerkt in een aluminium behuizing en bestaat uit twee delen. Deze delen zijn onderling gescheiden door een rubberen O-ring en door deze ring wordt contact van de onderlinge delen voorkomen en dit beschermt de veer ook tegen vuil en vocht. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie. De demper wordt geleverd inclusief bout en hoogtemoer.
- Large (Ø100 x H87mm)
- Gewicht: 100 - 125kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 1334 N |
| Stijfheid | 52.6 N/mm |
| Minimale belasting | 100 kg |
| Maximum belasting | 125 kg |
| Hoogte | 87 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |