Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Medium 80-100kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943440 Type: TDP-M100KG-M10 EAN: 8714017604039

Trillingsdemper Premium Medium 80-100kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943440 | Type: TDP-M100KG-M10 | EAN: 8714017604039
Deze Medium anti-vibratie demper medium is geschikt voor apparaten met een gewicht van 80 tot 100 kg per voet.
Dankzij de stevige aluminium behuizing gescheiden door de isolerende rubberen O-ring is de veer optimaal beschermd tegen vocht en vuil. Doordat ook de onderkant van de demper bekleed is met rubber worden trillingen van airco- of warmteunits perfect gedempd. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie. De demper wordt geleverd inclusief bout en hoogtemoer.
- Medium (Ø73 x H77mm)
- 80 - 100kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 1112 N |
| Stijfheid | 43.8 N/mm |
| Minimale belasting | 80 kg |
| Maximum belasting | 100 kg |
| Hoogte | 77 mm |
| Diameter | 73 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |