Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Large 80-105kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943450 Type: TDP-L105KG-M10 EAN: 8714017604060

Trillingsdemper Premium Large 80-105kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943450 | Type: TDP-L105KG-M10 | EAN: 8714017604060
Deze professionele trillingsdemper biedt een effectieve oplossing voor het isoleren van trillingen afkomstig van airco- of warmtepompunits.
Deze Large anti- vibratie demper is geschikt voor belastingen van 80 tot 105 kg per voet. De robuuste behuizing van gegoten aluminium zorgt samen met de rubberen O-ring voor een optimale bescherming van de stalen veer en zo voor een perfecte demping van trillingen. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie. De demper wordt geleverd inclusief bout en hoogtemoer.
- Large (Ø100 x H87mm)
- Gewicht: 80 - 105kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 1112 N |
| Stijfheid | 43.8 N/mm |
| Minimale belasting | 80 kg |
| Maximum belasting | 105 kg |
| Hoogte | 87 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |