Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Large 160-190kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943458 Type: TDP-L190KG-M10 EAN: 8714017604107

Trillingsdemper Premium Large 160-190kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943458 | Type: TDP-L190KG-M10 | EAN: 8714017604107
Deze Large anti-vibratie demper is geschikt voor apparaten met een gewicht tussen de 160 en 190 kg per voet. De demper voorkomt het doorgeven van trillingen bij met name airco- en warmteunits.
Door de stevige aluminium behuizing en de isolerende rubberen O-ring is de veer perfect beschermd tegen vocht en vuil. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie. De demper wordt geleverd inclusief bout en hoogtemoer.
- Large (Ø100 x H87mm)
- Trillingsdemper voor zwaardere apparaten
- Gewicht: 160-190kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 2021 N |
| Stijfheid | 79.6 N/mm |
| Minimale belasting | 160 kg |
| Maximum belasting | 190 kg |
| Hoogte | 87 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |