Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Medium 120-155kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943444 Type: TDP-M155KG-M10 EAN: 8714017604053

Trillingsdemper Premium Medium 120-155kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943444 | Type: TDP-M155KG-M10 | EAN: 8714017604053
Deze Medium anti-vibratie demper is geschikt voor een belasting van 120 tot 155 kg per voet. De demper weet als geen ander trillingen te absorberen voor met name airco- en warmte installaties.
Dankzij de gegoten aluminium behuizing en de rubberen O-ring is de veer beschermd tegen weersinvloeden en vuil. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie. De demper wordt geleverd inclusief bout en hoogtemoer.
- Medium (Ø73 x H77mm)
- 120 - 155kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 1620 N |
| Stijfheid | 63.8 N/mm |
| Minimale belasting | 120 kg |
| Maximum belasting | 155 kg |
| Hoogte | 77 mm |
| Diameter | 73 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |