Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Small 20-27,5kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943420 Type: TDP-S27,5KG-M8 EAN: 8714017603964

Trillingsdemper Premium Small 20-27,5kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943420 | Type: TDP-S27,5KG-M8 | EAN: 8714017603964
Deze anti-vibratie demper is geschikt voor apparaten met een gewicht, per voet, tussen de 20 en 27,5 kg. Deze premium trillingsdemper is een effectieve oplossing voor het isoleren van trillingen afkomstig van airco- of warmtepompunits. De stalen veer is verwerkt in een aluminium behuizing en bestaat uit twee delen. Deze delen zijn onderling gescheiden door een rubberen O-ring en door deze ring wordt contact van de onderlinge delen voorkomen en wordt de veer beschermd tegen vuil en vocht. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie.
- Small (Ø54 x H59mm)
- Gewicht: 20-27,5kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Optimale trillingsabsorbtie
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 294 N |
| Stijfheid | 11.6 N/mm |
| Minimale belasting | 20 kg |
| Maximum belasting | 27.5 kg |
| Hoogte | 59 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |