Rondom Hemelvaartsdag hanteren wij aangepaste levertijden. | Lees hier wat dit voor je betekent
Trillingsdemper Premium Small 12-17,5kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943416 Type: TDP-S17,5KG-M8 EAN: 8714017604206

Trillingsdemper Premium Small 12-17,5kg set 2 stuks
Artikelnummer: 943416 | Type: TDP-S17,5KG-M8 | EAN: 8714017604206
Deze professionele trillingsdemper biedt een effectieve oplossing voor het absorberen van trillingen afkomstig van airco- of warmtepompunits.
Deze anti- vibratie demper is geschikt voor belastingen van 12 tot 17,5 kg per demper. De stalen veer is verwerkt in een aluminium behuizing en bestaat uit twee delen. Deze delen zijn onderling gescheiden door een rubberen O-ring en door deze ring wordt contact tussen de onderlinge delen voorkomen en dit beschermt de veer ook tegen vuil en vocht. De premium trillingsdemper van Canalit is na plaatsing in hoogte instelbaar voor een stabiele installatie.
- Small (Ø54 x H59mm)
- Gewicht: 12-17,5kg per voet
- In hoogte verstelbaar voor extra stabiliteit
- Verpakking: set van 2 stuks
- Optimale trillingsabsorbtie voor lichte installaties
- Toepassing: klimaatinstallaties, met name airconditionings en warmtepompen
Inhoud verpakking: 2 Stuks in Kartonnen doos

Technische gegevens
Gerelateerde producten
Veelgestelde vragen
Technische gegevens
| Specificaties | Waarde |
| Onderdeel serie | Trillingsdemper premium |
| Behuizing | Gesloten |
| Hoogte verstelbaar | |
| Max. belastbaarheid | 178 N |
| Stijfheid | 7 N/mm |
| Minimale belasting | 12 kg |
| Maximum belasting | 17.5 kg |
| Hoogte | 59 mm |
| Diameter | 54 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Min. omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Max. omgevingstemperatuur | 70 °C |
| Belastbaar op druk | |
| Belastbaar op trek | |
| Type connector | Cilindrisch |
| Aansluiting 2 | Accessoire |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |